full
color
#666666
https://uctoadane.cz/wp-content/themes/smartbox-installable1/
https://uctoadane.cz/
#26ade4
style2
Rychlý kontakt
+420 412 431 003
Thomayerova 591/2, 400 01, Ústí nad Labem

Externí účetnictví

Poskytování služeb v účetní kanceláři


Průběh zpracování

Vyzvednutí dokladů u klienta a zpracování v našem ekonomickém systému (Pohoda, Kosys, Účto). Výstupy a výsledky dostává klient v dohodnutých termínech osobně nebo elektronicky.

 

Výhody

Minimální časová náročnost pro vás. Klient nemusí vlastnit žádný ekonomický systém, pro vystavování faktur vydaných, správu klientů lze např. využít program iDoklad. Není potřeba mít výpočetní techniku, kancelář atp.

 

Nevýhody

Je třeba řešit oběh dokladů. Klient nemá k dispozici svá účetní data a po nějakou dobu nemá k dispozici prvotní doklady. Výsledky je možné klientovi dodat až po zpracování účetních dokladů. Klient nemůže operativně využít data pořízená v účetním systému

 

Odměna za služby

Příznivá cena zohledňující jednorázové zpracování za sjednanou periodu a minimální obsah komunikace a předávání výstupů.

 

Cílová skupina klientů

Pro podnikatele, kteří požadují v podstatě pouze plnění svých povinností vůči státu a úřadům, bez potřeby mít reálná účetní data pro operativní rozhodování při řízení podniku. Pro menší živnostníky a malé společnosti, kterým stačí ekonomické výstupy 1x měsíčně, popř. kvartálně v závislosti na termínech předávaných dokladů.


 

Možnosti zpracování účetnictví

paged
Načítám příspěvky...
link_magnifier
#6E787E
off
fadeInUp
loading
#6E787E
off
Zpět