full
color
#666666
https://uctoadane.cz/wp-content/themes/smartbox-installable1/
https://uctoadane.cz/
#26ade4
style2
Rychlý kontakt
+420 412 431 003
Thomayerova 591/2, 400 01, Ústí nad Labem

Účetnictví on-line

Poskytování služeb v účetní kanceláři s pravidelnou automatickou synchronizací dat mezi účetní a klientem.Průběh zpracování

Vyzvednutí dokladů u klienta a zpracování v našem ekonomickém systému (Pohoda). Klient má prostřednictvím přístupů na server kdykoliv přístup k aktuálním datům. Klient si může vystavovat faktury, pracovat s bankou, vystavovat příkazy k úhradě atp.

 

Výhody

Minimální časová náročnost pro Vás. Není třeba v mnoha případech řešit svoz dokladů, klient si může zásadní množství zadat do systému sám, zejména faktury vydané. Máte v podstatě v reálném čase přístup ke všem námi zadaným údajům. Zajišťujeme veškerý servis – aktualizace systému, zajištění jeho provozuschopnosti, zálohování dat.

 

Nevýhody

Vlastnictví licence účetního systému POHODA. Zaškolení a instalaci zajišťujeme.

 

Odměna za služby

Cenu za zpracování účetnictví tímto způsobem není nikterak ovlivněna. Klient musí pouze jednorázově uhradit licenci příslušné verze účetního systému Kč 8.390,- a následně ročně poplatek za update ve výši Kč 1.680,-

 

Cílová skupina klientů

Společnosti, které chtějí mít výsledky námi poskytovaných služeb okamžitě k dispozici, které potřebují využívat ekonomický systém i pro vlastní provoz. Pro společnosti, které mají více poboček a potřebují centralizovat společná data.


 

Možnosti zpracování účetnictví

paged
Načítám příspěvky...
link_magnifier
#6E787E
off
fadeInUp
loading
#6E787E
off
Zpět