full
color
#666666
https://uctoadane.cz/wp-content/themes/smartbox-installable1/
https://uctoadane.cz/
#26ade4
style2
Rychlý kontakt
+420 412 431 003
Thomayerova 591/2, 400 01, Ústí nad Labem

Interní účetnictví

Poskytování služeb u klienta v jeho účetním systému


Průběh zpracování

Účetní dochází v pravidelných dohodnutých termínech ke klientovi, zaúčtuje doklady v jeho účetním systému (používáme zejména programy Pohoda, Kosys, Microsoft Dynamics – NAV) a po zpracování doklady založí. Dle dohody připraví tiskové výstupy a na místě vyřeší případné dotazy, resp. Vaše potřeby.

 

Výhody

Neřeší se svoz dokladů, doklady zůstávají u klienta. Ve vašem účetním systému máte data kdykoli k dispozici.

 

Nevýhody

Je potřeba mít pro účetní k dispozici pracovní prostor, výpočetní techniku. Zpracování i případné konzultace nad účetním programem probíhají při návštěvě klienta, tedy pouze ve sjednaných termínech. Pokud máme stejný účetní program lze případné konzultace nad účetními daty řešit operativně.

 

Odměna za služby

Cenu ovlivňuje čas a prostředky potřebné pro dopravu našeho pracovníka. Cena se odvíjí nejen na množství dokladů, ale i na kvalitě Vašeho účetního systému, na četnosti návštěv účetní ve Vaší společnosti.

 

Cílová skupina klientů

Pro větší společnosti, které chtějí mít výsledky a prvotní doklady okamžitě k dispozici. Pro společnosti, které mají nastaveny vnitřní procesy závislé na již existujícím ekonomickém systému, například skladové hospodářství.


 

Možnosti zpracování účetnictví

paged
Načítám příspěvky...
link_magnifier
#6E787E
off
fadeInUp
loading
#6E787E
off
Zpět